Tiimi

Christopher Fernandez

Chief Digital Officer

christopher.fernandez@mbww.com
+358-44-593-4860

Nico Paajanen

Head of Programmatic

Nico.Paajanen@realhelsinki.fi

+358-40-578-5058

Niko Hovilainen

Data & Technology Strategist

niko.hovilainen@mbww.com
+358-50-329-8282

Simon Duvenage

Simon.duvenage@realhelsinki.fi

+358-50-430-9430

Antti Korpinen

Programmatic Planner

Antti.Korpinen@realhelsinki.fi
+358-43-211-5043

Aleksi Ylitalo

Programmatic Planner

Aleksi.Ylitalo@Realhelsinki.fi
+358-45-165-3486

Daniil Ivanov

Programmatic Trainee

Daniil.ivanov@Realhelsinki.fi

Emmi Vilkanen

Programmatic Trainee

Emmi.vilkanen@Realhelsinki.fi

Sinä?

Oletko jo juuri valmistunut tai valmistumaisillaan? Kiinnostaisiko harjoittelu meillä? Laita rohkeasti hakemusta osoitteeseen christopher.fernandez@realhelsinki.fi

Oletko kokenut digitaalisen markkinoinnin konkari tai vasta harjoittelujakson päättävä tulevaisuuden tähti? Etsimme jatkuvasti vahvistuksia tukemaan kasvua. Joten katso avoimet haut tai laita avoin hakemus osoitteeseen christopher.fernandez@realhelsinki.fi