Tiimi

Christopher Fernandez

Toimitusjohtaja

christopher.fernandez@realhelsinki.fi
+358-44-593-4860

Jani Kortelainen

Programmatic Strategist

Jani.Kortelainen@realhelsinki.fi
+358-40-750-6507

Nico Paajanen

Programmatic Strategist

Nico.Paajanen@realhelsinki.fi
+358-40-578-5058

Ilkka Puumala

Programmatic Strategist

Ilkka.Puumala@Cadreon.com
+358-41-506-6195

Karri Salo

Programmatic Producer

Karri.Salo@realhelsinki.fi
+358-40-756-9656

Antti Korpinen

Programmatic Producer

Antti.Korpinen@realhelsinki.fi
+358-43-211-5043

Aleksi Ylitalo

Programmatic Producer

Aleksi.Ylitalo@Realhelsinki.fi
+358-45-165-3486

Sinä?

Oletko jo juuri valmistunut tai valmistumaisillaan? Kiinnostaisiko harjoittelu meillä? Laita rohkeasti hakemusta osoitteeseen christopher.fernandez@realhelsinki.fi

Oletko kokenut digitaalisen markkinoinnin konkari tai vasta harjoittelujakson päättävä tulevaisuuden tähti? Etsimme jatkuvasti vahvistuksia tukemaan kasvua. Joten katso avoimet haut tai laita avoin hakemus osoitteeseen christopher.fernandez@realhelsinki.fi